نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های دوره دوم صدرا ، فرهنگ ، ماندگار و هوشمند

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های دوره دوم صدرا ، فرهنگ ، ماندگار و هوشمند جهت سال تحصیلی 97-96 تا روز چهارشنبه 3 خرداد ماه 96 ادامه دارد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، رئیس اداره آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گفت : دانش آموزان پایه نهم می توانند جهت ثبت نام در این آزمون تا روز چهارشنبه 3 خرداد ماه ضمن مراجعه به دبیرستان مورد تقاضا و دریافت بارکد ، به سایت اداره کل آموزش و پرورش به آدرس www.yazdedu.ir  و یا www.yazd.medu.ir  مراجعه نمایند.
" محمد دهشیری " مدارس ایرانشهر ، فرهنگ ثامن الائمه (ع) (دهقانپور ) ، فرهنگ رسولیان ، اولیا و ... را از جمله مدارس مورد پذیرش در این آزمون ذکر و افزود کلیه شرایط از جمله ظرفیت پذیرش ، مواد و ضرایب دروس و ... در دفترچه راهنمای آزمون درج گردیده که از طریق لینک مربوطه در سایت اینترنتی فوق قابل دریافت می باشد .
وی افزود: این آزمون راس ساعت 9 صبح روز جمعه 16 تیرماه 96 به صورت همزمان در مناطق آموزشی مربوطه در استان برگزار خواهد شد .
دهشیری تصریح کرد داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه آزمون را از تاریخ 10/4/96 لغایت 14/4/96 با مراجعه با همان سایت اینترنتی دریافت نمایند که محل و آدرس برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج شده است .